Kamagra to lek za zaburzenia wzwodu. Jest stosunkowo niedrogi i mężczyźni często sięgają po ten właśnie środek. Zawiera on sildenafil czyli związek organiczny, wspomagający rozkurcza mięśni gładkich, co w następstwie prowadzi do poprawy przepływu krwi w prąciu.

Cena za jedną tabletkę Kamagra to 11zł. Wiele internetowych sklepów stosuje promocję, w której za zakup większej ilości tabletek, otrzymujemy rabat na jednostkową cenę leku. Jeden blister zawiera 4 tabletki, toteż minimalny wydatek za środek Kamagra to 44 zł. Lek jest wysoce wydajny bowiem nie potrzebne jest dawkowanie całej tabletki na raz, a jedynie jej części, która również zapewni pożądane efekty. Istnieje również Kamagra w żelu, gdzie cena za saszetkę to 22 zł.

Lek Kamagra dostępny jest bez recepty, co dodatkowo jest niewątpliwą zaletą dla mężczyzn krępujących się wizytą u lekarza z tym intymnym aspektem. Zasadniczym aspektem brania leku na własną rękę będzie dokładne zapoznanie się z ulotką i zaczęcie dawkowania od najmniejszej porcji.