Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tranowq/domains/superkamagrabezrecepty.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Co należy wiedzieć o Kamagrze | Super Kamagra bez recepty

Co należy wiedzieć o Kamagrze

Co to jest Kamagra?

Kamagra jest jednym ze środków, które mają za zadanie przywrócić mężczyznom zdolność do upragnionego stosunku seksualnego. Jest to lek na potencję, który stanowi zamiennik innego, bardzo popularnego i znanego od lat środka-Viagry. Kamagra 100 mg należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Głównym składnikiem aktywnym tego środka jest sildenafil, który jest odpowiedzialny za wysoką skuteczność zarówno Kamagry, jak i Viagry, w której również się znajduje. Należy pamiętać, że do działania leku konieczna jest stymulacja seksualna.

Jak działa Kamagra?

Sildenafil, czyli wyżej wspomniany związek aktywny powoduje, że naczynia krwionośne znacznie się rozluźniają, umożliwiając właściwy przepływ krwi. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie wzwodu, ale także jego podtrzymanie na wystarczająco długi okres czasu. Naturalnie występująca w ludzkim organizmie substancja zwana guanozynomonofosforanem (GMP) rozszerza naczynia krwionośne prącia, jednak jeśli występuje w nim za dużo innego enzymu- fosfodiesterazy typu 5, cykliczne działanie GMP zostaje zahamowane. W rezultacie, mężczyzna nie doświadcza wzwodu, nawet przy odpowiednim podnieceniu seksualnym. Kamagra powstrzymuje ten proces, dzięki czemu umożliwia odbycie stosunku.

Dawkowanie leku

Kamagra jest dostępna na rynku w kilku różnych wariantach, dlatego każdy mężczyzna na pewno będzie w stanie znaleźć odpowiadającą mu wersję tego leku. Na sklepowych pułkach można znaleźć ten środek w postaci musujących tabletek, żelu, bądź zwykłych tabletek. Generalnie Kamagrę można stosować o dowolnej porze dnia, jest także bezpieczny pod względem przyjmowania na czczo. Lek w postaci tabletek zaleca się stosować od 30 do 60 minut przed stosunkiem, popijając wodą. Ważne aby pamiętać, że leku nie można stosować więcej niż raz dziennie.Środek wykazuje swoją aktywność do 6 godzin, podczas których możliwe jest odbycie więcej niż jednego stosunku seksualnego.

Warto wspomnieć, że lek jest dostępny w trzech różnych dawkach, dlatego przed użyciem dobrze jest skonsultować się z lekarzem, który wybierze tę najbardziej odpowiednią do danego przypadku. Kamagra 100 mg jest zalecana dla mężczyzn, którzy nie zaobserwowali odpowiednio wystarczającej dla siebie zmiany po zastosowaniu Kamagry 50 mg.

Należy pamiętać, że Kamagry nie powinno się stosować w połączeniu z dużą ilością alkoholu. Nie spowoduje to poważnych skutków ubocznych, ale widocznie obniży skuteczność leku, więc jego zażycie może nie przynieść upragnionego rezultatu.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *