Jak działa Maxigra Go? Co to jest i czy warto ją stosować?

Wielu mężczyzn na myśl o zbliżeniu z partnerką zaczyna się krępować i odczuwać pewnego rodzaju niepokój. Najczęściej dzieje się tak w wyniku problemów, jakie mogą bliższe spotkanie uniemożliwić. Należą do nich choroby i zaburzenia przyczyniające się do zredukowania poziomu męskiej potencji. Istnieje szereg metod takich jak poprawa stylu życia, diety i regularnych konsultacji z lekarzem. Niestety, nie zawsze jest na to czas, ochota i odpowiednia pora. Często rozwiązanie jest potrzebne tu i teraz. Potencja skutecznie może wzrosnąć, jeśli rozpoczniemy stosowanie preparatu Maxigra Go. Zanim jednak to zrobimy, należy dowiedzieć się jak nie popełniać typowych błędów oraz bliżej poznać mechanizm działania substancji.

Co to jest i jak działa Maxigra Go?

Maxigra Go jest w tym momencie najchętniej kupowanym preparatem na problemy z potencją. Spopularyzowany przez kampanie w mediach, w internecie i magazynach, śmiało może konkurować z Viagrą i jej zamiennikami. Decydującą o jej wyborze zaletą jest zaskakująco łatwa dostępność – preparat ten ku pociesze wielu osób może zostać nabyty bez okazywania recepty farmaceucie. Przy okazji możemy uniknąć spotkania z lekarzem i skrócić czas potrzebny na uzyskanie leku.

Mechanizm działania, podobnie jak w innych preparatach, polega na zablokowaniu receptorów odpowiedzialnych za regulację rozkurczu naczyń krwionośnych. Jeśli te zostaną zablokowane, naczynia krwionośne rozkurczają się, przez co usprawniony jest przepływ krwi do członka. Lek ten nie będzie działał więc przy zaniku ciał jamistych.

Maxigra Go działa przez czas 5 godzin, natomiast z organizmu jest wydalana całkowicie po okresie około 24 godzin. Przez ten czas nie należy podawać kolejnej dawki, gdyż ta nie przyniesie efektu, a może poważnie zaszkodzić. Do uzyskania zauważalnego efektu u osób o standardowym natężeniu dolegliwości, powinna wystarczyć dawka w ilości 50 mg. Wyższe dawki 75 i 100 mg należy wypróbować wyłącznie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czy mogą wystąpić działania niepożądane?

Tak, mogą. O ile nie jesteśmy pacjentami z jednej z grup ryzyka, które opisano poniżej oraz w ulotce, nie powinniśmy się nimi zbytecznie niepokoić. Pod warunkiem, że nie nabierają bardzo wysokiej intensywności, mogą wystąpić następujące skutki uboczne:

  • nudności, biegunki i wymioty,
  • zaczerwienienie i uczucie gorąca w okolicy twarzy (flushing),
  • chwilowe zaburzenia i rozproszenia widzenia,
  • uczucie ciężkiego oddechu.

Należy pamiętać, że preparat można przyjmować dopiero po przeprowadzeniu odpowiedniego testu. W celu jego wykonania, wystarczy ułamać kawałek tabletki, tak aby przyjąć najniższą skuteczną dawkę około 10 mg. Jeśli w tym przypadku działania niepożądane będą zbyt  nasilone, należy zrezygnować z terapii i wypróbować w ten sam sposób substancję pochodną np. wardenafil.

Kto nie powinien przyjmować?

Lek Maxigra Go ze względu na zawartość sildenafilu można uznać za odpowiedni tylko w określonych okolicznościach. Osoby cierpiące na pewne zaburzenia i choroby, powinny zrezygnować ze stosowania leku. Aby mieć pewność, że nie należy się do jednej z grup ryzyka, poleca się przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania z preparatem. Do najbardziej zagrożonych osób należą:

  • osoby, które w ostatnich 3 miesiącach przeszły zawał serca lub udar mózgu,
  • osoby zażywające leki z grupy nitratów bądź alfa-adrenolityków,
  • osoby uczulone na sildenafil,
  • osoby z niewydolnością wątroby i nerek,
  • osoby z niskim lub zbyt wysokim ciśnieniem tętniczym,
  • osoby z chorobą niedokrwienną serca i zaburzeniami układu krwionośnego.

Nie są to wszystkie narażone osoby. Dlatego aby mieć pewność, warto przeczytać całą ulotkę.

Czy warto stosować lek Maxigra Go?

Preparat Maxigra Go warto stosować, ale tylko w przypadku, gdy mamy stuprocentową pewność, że jest on dla nas odpowiedni. Zniechęcająca do stosowania przez dłuższy czas może być cena. Jedna dawka kosztuje przeszło 10 zł. Jeśli zdecydujemy się na zastępstwo – preparat Kamagra – wyprodukowany na podobieństwo Viagry, możemy znacząco zaoszczędzić. Ponadto preparat zastępczy z łatwością znajdziemy w internetowych aptekach i otrzymamy nawet następnego dnia w dyskretnej paczce od kuriera.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *